Niewątpliwą chlubą szkoły są wyniki z konkursów naszych uczniów. 

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach.


 

2013/2014

Najlepsi z najlepszych – wybrane osiągnięcia 2014

Klasa VI

1. Wojciech Rogowski – finalista Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie; wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym Alfik (12 wynik w województwie); wynik bardzo dobry w konkursie matematyczny Kangur; 15 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI Pingwin; II miejsce w województwie i VI w kraju w konkursie historycznym Klio 2014

2. Damian Książek – II miejsce w gminnym konkursie „O strażakach”

 

Klasy V

1. Zuzanna Rogowska – 13 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI Pingwin, wynik dobry w konkursie matematycznym Alfik i wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur; II miejsce w Międzygminnym Konkursie Literacko-Fotograficznym „Oto Szczęście”;

2. Agata Bączkowska – finalistka konkursu wojewódzkiego „ Mali mistrzowie języka”; 18 miejsce w kraju w konkursie mitologicznym Klio

3. Aleksandra Pilecka – I miejsce w III Międzygminnym Konkursie Ortograficznym „ W labiryncie ortografii” pod patronatem wójta gminy Kołbaskowo

4. Justyna Polak – wyróżnienie w powiatowym konkursie „o strażakach”

Klasy IV

1. Matthew Miśkiewicz – 1 miejsce w województwie i 7 miejsce w kraju w konkursie z języka angielskiego Jersz English Ace

2. Jakub Tomala 10 miejsce w województwie z języka angielskiego Jersz English Ace

3. Aksel Drążkiewicz 12 miejsce w województwie z języka angielskiego Jersz English Ace

4. Szymon Woźniak – I miejsce w województwie w konkursie historycznym Klio w kategorii fotografia

Klasy młodsze

1. Natalia Półtorak kl. II b – i miejsce w konkursie marynistycznym organizowanym przez PSP 53 „Statek moich marzeń”

2. Laura Niedzielska 0b – wyróżnienie w konkursie recytatorskim Wierszomania w Policach

3. Wiktoria Kobylińska 0 d - – wyróżnienie w konkursie recytatorskim Wierszomania w Policach

4. Kinga Bartuś II a – I miejsce w gminnym konkursie plastycznym; II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym

5. Amelia Adamczuk I a – II miejsce w ogólnopolskim Konkursie Poezji I Fotografii Marynistycznej „Impresje Morskie”

 


2014/2015

Najlepsi z najlepszych – wybrane osiągnięcia 2014

Klasa VI

1. Wojciech Rogowski – finalista Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie; wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym Alfik (12 wynik w województwie); wynik bardzo dobry w konkursie matematyczny Kangur; 15 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI Pingwin; II miejsce w województwie i VI w kraju w konkursie historycznym Klio 2014

2. Damian Książek – II miejsce w gminnym konkursie „O strażakach”

 

Klasy V

1. Zuzanna Rogowska – 13 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI Pingwin, wynik dobry w konkursie matematycznym Alfik i wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur; II miejsce w Międzygminnym Konkursie Literacko-Fotograficznym „Oto Szczęście”;

2. Agata Bączkowska – finalistka konkursu wojewódzkiego „ Mali mistrzowie języka”; 18 miejsce w kraju w konkursie mitologicznym Klio

3. Aleksandra Pilecka – I miejsce w III Międzygminnym Konkursie Ortograficznym „ W labiryncie ortografii” pod patronatem wójta gminy Kołbaskowo

4. Justyna Polak – wyróżnienie w powiatowym konkursie „o strażakach”

Klasy IV

1. Matthew Miśkiewicz – 1 miejsce w województwie i 7 miejsce w kraju w konkursie z języka angielskiego Jersz English Ace

2. Jakub Tomala 10 miejsce w województwie z języka angielskiego Jersz English Ace

3. Aksel Drążkiewicz 12 miejsce w województwie z języka angielskiego Jersz English Ace

4. Szymon Woźniak – I miejsce w województwie w konkursie historycznym Klio w kategorii fotografia

Klasy młodsze

1. Natalia Półtorak kl. II b – i miejsce w konkursie marynistycznym organizowanym przez PSP 53 „Statek moich marzeń”

2. Laura Niedzielska 0b – wyróżnienie w konkursie recytatorskim Wierszomania w Policach

3. Wiktoria Kobylińska 0 d - – wyróżnienie w konkursie recytatorskim Wierszomania w Policach

4. Kinga Bartuś II a – I miejsce w gminnym konkursie plastycznym; II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym

5. Amelia Adamczuk I a – II miejsce w ogólnopolskim Konkursie Poezji I Fotografii Marynistycznej „Impresje Morskie”

2015/2016

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W I PÓŁROCZU
ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

 

KLASY I –III

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA


KLASA

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIA

I PÓŁROCZE 2015/2016

Tobiasz Kukliński

I F

Otwarte Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w Kołobrzegu

II miejsce w wyścigu na dystans 25 m stylem grzbietowym

Wiktoria Zając

I F

Konkurs plastyczny „Ciekawe państwa, kraje, miejsca”

I miejsce (kategoria klas I)

Zuzanna Kłopotowski

I F

II miejsce (kategoria klas I)

Aleksander Włodarczyk

I F

Klubowym Miniturnieju Karate w Mierzynie

III miejsce (tor przeszkód chłopców do lat 7)

Ignacy Kospin

I F

 

Konkurs IPN Szczecin „Wokół Symboli Narodowych” (zasięg wojewódzki)

 

 


Konkurs IPN Szczecin „Wokół Symboli Narodowych” (zasięg wojewódzki)

I miejsce

Natan Nabiałczyk

I F

I miejsce

Tobiasz Kukliński

I F

II miejsce

Adrian Czycz

II A

I miejsce

Antoni Wagner

II A

II miejsce

Katarzyna Paluch

II A

II miejsce

Marceli Żwan

II A

II miejsce

Laura Gil

II A

III miejsce

Szymon Płowens

II A

III miejsce

Hubert Gorzała

II A

III miejsce

Victoria Gaweł

II A

III miejsce

Julia Pietruszkiewicz

II A

III miejsce

Jakub Kurpiewski

II A

III miejsce

Wiktor Dąbrowski

II A

III miejsce

Katarzyna Paluch

II A

„Alfik Matematyczny” (zasięg ogólnopolski)

57. w wojew., 3. w szkole

Jakub Kurpiewski

II A

105. w wojew., 5. w szkole

Adrian Czycz

II A

136. w wojew., 11. w szkole

Laura Gil

II A

Konkurs Plastyczny o Stolicach Europejskich

III miejsce

Ala Potocka

II A

Konkurs Plastyczny „Koty”

I miejsce (kategoria przestrzenna)

Jakub Kurpiewski

II A

III miejsce (kategoria fotografia)

Alicja Krakowiak

II B

Konkurs IPN Szczecin „Wokół Symboli Narodowych” (zasięg wojewódzki)

I miejsce w szkole

„Alfik Matematyczny” (zasięg ogólnopolski)

VIII miejsce w szkole

Zuzanna Krukowska

II B

Szkolny Konkurs fotograficzny Radość dziecka

I miejsce

Nella Dymkowska

II B

Konkurs plastyczny „Bezpieczna droga”

wyróżnienie

Nina Snochowska

II B

Konkurs plastyczny na maskę

II miejsce

Alicja Krakowiak i Nella Dymkowska

II B

Gminny Konkurs „Legendy szczecińskie wg duszka Bogusia”

IV miejsce

Ola Krupska

II F

Konkurs „Mini Playback Show”

II miejsce

Hanna Rogalewska

II G

Konkurs IPN Szczecin „Wokół Symboli Narodowych” (zasięg wojewódzki)

III miejsce (kategoria klas II i III)

Mikołaj Łacic

II G

Michał Zieliński

II G

Maja Malecka

II G

Maja Hajdukiewicz

II G

Milena Michałowska

II G

 

Konkurs „Mini Playback Show”

wyróżnienie

 

Mateusz Drabik

II C

Kuratoryjny Międzyszkolny Konkurs Historyczno -Plastycznym na komiks o życiu Eryka Pomorskiego

II miejsce

Natalia Możdżyńska

II C

Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

III miejsce

Jan Ochał

II C

III miejsce

Jan Ochał

II C

„Alfik Matematyczny” (zasięg ogólnopolski)

16. w wojew., najlepszy wynik w szkole

Oliwia Wójcik-Hałat

II D

Konkurs Plastyczny „Koty”

II miejsce

Malwina Stachowicz

II D

wyróżnienie

II PÓŁROCZE 2015/2016

Kacper Rajman

I C

Konkurs Recytatorski Wiersze mojego dzieciństwa

III miejsce

Nina Kaczmarczuk

I C

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Olimpusek”

wyróżnienie

Tobiasz Kukliński

I F

laureat

Alicja Kuklis

I G

laureat

Wojtek Włodarz

I G

laureat

Jakub Pułkownik

II A

 

VII miejsce

Laura Gil

II A

XIII miejsce

Alicja Krakowiak

II B

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

XXII miejsce w kraju

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Ortografek” 2016

wyróżnienie

Nella Dymkowska

II B

wyróżnienie

Konkurs Recytatorski Wiersze mojego dzieciństwa

I miejsce

Weronika Piątkowska

II B

Konkurs Plastyczny Koty

wyróżnienie

Nina Snochowska

II B

III miejsce

Hanna Świderska

II B

II miejsce

Alicja Jachimowicz

II B

wyróżnienie

Zuzanna Krukowska

 

II B

I miejsce

Alicja Krakowiak

II B

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Olimpusek”

VIII miejsce

Ogólnopolski konkurs Logicznego Myślenia

XIX miejsce w Polsce

Victor Węgrzycki

II C

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Olimpusek”

X miejsce

Laura Niedzielska

II C

XIV miejsce

Zuzanna Piela

II C

 

 

Konkurs Matematyczny „Alfik” - klasy drugie

 

 

II miejsce

Aleksander Szyszka

II C

IV miejsce

Nadia Mikołajczyk

II C

VII miejsce

Marta Pawlak

II C

XIII miejsce

Krzysztof Zdrojewski

II C

XIV miejsce

Artur Brzózka

II C

Konkurs Matematyczny „Alfik” - klasy drugie

XXIII miejsce

Zuzanna Piela

II C

Mini Playback Show

III miejsce

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Ortografek” 2016

II miejsce

Nadia Mikołajczyk

II C

wyróżnienie

Kornelia Mazurek

II C

wyróżnienie

Krzysztof Ryczko

II C

Ogólnopolski konkurs Logicznego Myślenia

XXV miejsce w Polsce

Krzysztof Zdrojewski

II C

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Aleksander Szyszka

II C

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie


Agata Sławińska

 

II F

Szkolny Konkurs Recytatorski

I miejsce

Jakub Guźlecki

II F

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Blanka Żywica

II F

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Maja Malecka

II G

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Ortografek” 2016

III miejsce

Milena Michałowska

II G

Kangur Matematyczny- kategoria Żaczek

wyróżnienie

Mateusz Kaczmarek

III B

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Jan Ochał

III C

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

tytuł Eksperta Logicznego Myślenia

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”

wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs „Maks Matematyczny”

wynik bardzo dobry

Julia Klepacka

III C

Mini Playback Show

I miejsce

Konkurs Recytatorski Wiersze mojego dzieciństwa

I miejsce

Konkurs Plastyczny Koty (kategoria fotografia)

II miejsce

Kamil Mróz

III C

Konkurs Plastyczny Koty (kategoria praca przestrzenna)

II miejsce

 

KLASY IV –VI

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIA

I PÓŁROCZE 2015/2016

Mikołaj Olejniczak

IV A

Konkurs Plastyczny
„I żyli długo i ekologicznie…”
(zasięg wojewódzki)

laureat

Klaudia Sołtycz

IV C

V Międzygminny Konkurs Ortograficzny

I miejsce
(kategoria klas IV)

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

94 miejsce w województwie

Oliwia Leszczyńska

V A

Konkurs Literacki „List do Taty” organizowany przez Senat RP (zasięg ogólnopolski)

laureatka (I miejsce w okręgu)

Hubert Majewski

V A

„Olimpus” – Konkurs z Języka Angielskiego (zasięg ogólnopolski)

laureat (miejsce 14.)

Filip Merecz

V C

„Jersz” - Konkurs z Języka Angielskiego (zasięg ogólnopolski)

wynik bardzo dobry

„Olimpus” – Konkurs z Języka Angielskiego (zasięg ogólnopolski)

laureat (miejsce 10.)

Ignacy Jarosz

V C

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

67 miejsce w województwie

Szymon Kuligowski

V C

V Międzygminny Konkurs Ortograficzny

 

I miejsce (kategoria klas V)

Matthew Miśkiewicz

VI A

„Olimpus” – Konkurs z Języka

Angielskiego (zasięg ogólnopolski)

laureat (miejsce 12.)

„Jersz” - Konkurs z Języka Angielskiego (zasięg ogólnopolski)

wynik dobry

Laura Drążkiewicz

VI A

Konkurs Plastyczny ”Schare Peace” (zasięg ogólnopolski)

II miejsce

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy z

Języka Polskiego (zasięg wojew.)

finalistka

Aleksandra Drążkiewicz

VI A

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy z

Języka Polskiego (zasięg wojew.)

finalistka

Konkurs z języka polskiego organizowany przez Gimnazjum Katolickie (zasięg wojew.)

laureatka

 

Mali Mistrzowie Języka (zasięg wojew.)

finalistka

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

 

67 miejsce w województwie

Jakub Tomala

VI A

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy – „Pingwin”

wyróżnienie (7. miejsce w kraju)

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy z

Języka Polskiego (zasięg wojew.)

finalista

„Szczeciński Parnas” Konkurs Recytatorski (zasięg wojew.)

I miejsce (+ Nagroda Literatów Polskich)

Konkursu przyrodniczy XIII LO pod patronatem KO

finalista

finalistka

Amelia Rauch

VI A

finalistka

Olga Żmińczuk

VI A

 

Oliwia Zelent

VI C

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy z

Języka Polskiego (zasięg wojew.)

finalistka

Konkursu humanistyczny XIII LO pod patronatem KO

finalistka

Konkurs z języka polskiego organizowany przez Gimnazjum Katolickie (zasięg wojew.)

laureatka

Mali Mistrzowie Języka (zasięg wojew.)

finalistka

Emilia Reszta

VI C

finalistka

II PÓŁROCZE 2015/2016

Aleksander Bieńkowski

IV C

Konkurs Języka Angielskiego „Olimpus”

laureat

Szymon Miśkiewicz

laureat

Amelia Rauch

laureat

Adrianna Ptak

IV C

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Hubert Majewiski

V A

Konkurs Języka Angielskiego „Olimpus”

laureat

Filip Merecz

V C

laureat

Jakub Burda

V A

Turniej Piłki Nożnej o Puchar

I miejsce - eliminacje

Kamil Gutowski

Mateusz Chajnowski

Mateusz Słupski

Jakub Burda

 

 

V A

 

„Od szkolnej klasy do ...Ekstraklasy”

 

 

II miejsce - w turnieju

Kamil Gutowski

Mateusz Chajnowski

Mateusz Słupski

 

Jakub Burda

 

 

V A

 

 

„Mini mundial na bis”

 

I miejsce - eliminacje Dobra/Nowe Warpno

Kamil Gutowski

Mateusz Chajnowski

Mateusz Słupski


Karolina Bączkowska

V C

„Magia wokół nas” – Międzygminny Konkurs Literacki

 

III miejsce

Wiktora Wójcik

V C

„Poszukiwacze smaków” – konkurs organizowany przez Zarząd województwa zachodniopomorskiego


wyróżnienie


Szymon Kuligowski

V C

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

 

 

III miejsce (indywidualnie)

Ignacy Jarosz

V C

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

wyróżnienie i tytuł Eksperta

Szymon Kuligowski, Miłosz Dryjański

V C

Konkurs Matematyczna „Super Para”

IV miejsce

Jakub Redak

V A

Konkurs Wiedzy o Gminie Dobra „Ja wiem!”

I miejsce

 

 

Jakub Tomala

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Tomala

 

 

VI A

 

 

 

 

 

 

 

 

VI A

„Poszukiwacze smaków” – konkurs organizowany przez Zarząd województwa zachodniopomorskiego


wyróżnienie

„Magia wokół nas” – Międzygminny Konkurs Literacki

 

I miejsce

VIII Konkurs Historyczny (XIII LO)

finalista

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Olimpus

 

VII miejsce

Mały Konkurs Recytatorski

laureat

Nie wyrastaj z marzeń- konkurs wojewódzki pod patronem Kuratorium Oświaty

I miejsce

 

„Magia wokół nas” – Międzygminny Konkurs Literacki

I miejsce

Olga Żmińczuk

VI A

II miejsce

 

 

Aksel Drążkiewicz

 

 

VI A

„Poszukiwacze smaków” – konkurs organizowany przez Zarząd województwa zachodniopomorskiego

 

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Jeden z dziesięciu

II miejsce

Aleksandra Drążkiewicz

Laura Drążkiewicz

VI A

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu ,,Młody Innowator”

 

I miejsce

Aleksandra Drążkiewicz

VI A

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

 

 

I miejsce (indywidualnie)

Martyna Szutowicz

II miejsce (indywidualnie)

Aleksandra Drążkiewicz

VI A

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Olga Żmińczuk

VI A

„Magia wokół nas” – Międzygminny Konkurs Literacki

II miejsce

Matthew Miśkiewicz

VI A

Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie (XIII LO)

II miejsce


Aleksandra Drążkiewicz, Martyna Szutowicz, Oliwia Tasior

 

 

VI A

 

 

 

 

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

 

 

 

 

 

I miejsce (zespołowo)

Natalia Płuciennik, Karolina Stajuda, Kornelia Rajchowiak

 

 

VI B

 

II miejsce (zespołowo)

Ignacy Jarosz, Remigiusz Harłukowicz, Szymon Kuligowski

 

V C

 

III miejsce (zespołowo)

 

Emilia Reszta

V C

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

 

 

wyróżnienie i tytuł Eksperta

 

2016/2017

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
II PÓŁROCZE 2016/2017

KLASY I – III

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

KONKURS/ZAWODY

OSIAGNIĘCIE

Katarzyna Borowska

III d

 

Międzyszkolny Konkurs

„ W świecie baśni Andersena”

 

 

 

I miejsce

 

Natasza Łuszczek

III d

Aniela Łagodzka

II a

Kacper Tomala

II a

Aleksandra Krupska

III f

 

 

Szkolny Turniej „Tańcz i tańcuj”

 

I miejsce

Natasza Łuszczek

III d

II miejsce

Duet: Klaudia Kurasz

i Maja Wiśniewska

III h

III miejsce

Wojciech Otorowski

II c

Szkolny Konkurs

„Palma Wielkanocna”

 

I miejsce

Karolina Łochin

II f

II miejsce

Konrad Łochin

I a

III miejsce

Katarzyna Borowska

III d

Szkolny Konkurs

„Przyjaciel na czterech łapach”

 

I miejsce

Nina Snochowska

III b

II miejsce

Pola Kaczmarek

II a

III miejsce

Emilia Pawłowska

I c

II Szkolny Konkurs

Mini Playback Show

 

I miejsce

Zuzanna Piela

III c

II miejsce

Marta Morzyc

III h

III miejsce

Julia Rokocz

I c

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Nasza Dobra- mała Ojczyzna”

 

I miejsce

Lena Pietruszkiewicz

I c

II miejsce

Emilia Pawłowska

I c

III miejsce

Aleksandra Petryka - 3e
Lena Plewnia - 3e

Nina Kowalik - 3e
Wiktoria Niedziałkowska - 3h
Krystian Szulga - 3h
Jakub Wiśniewski - 3h
Łukasz Pawłowski - 3h
Alicja Ogonowska - 3h

 

 

 

 

Szkolny Konkurs

„Test wiedzy o Janie Pawle II”

 

 

 

 

I miejsce

Krzysztof Zdrojewski - 3c
- Zuzanna Piela - 3c
Nadia Mikołajczyk - 3c
Artur Brzózka - 3c
Victor Węgrzycki - 3c
Laura Niedzielska - 3c
Adrian Czycz - 3d
Nadia Adamowicz - 3e
Julia Rajman - 3e
Hubert Wołczek - 3e
Mikołaj Ciesiółka - 3e
Miłosz Kraśniewski - 3e
Natalia Buszkiewicz - 3f
Lena Maślanka - 3h
Julia Cimoch - 3h

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolny Konkurs

„Test wiedzy o Janie Pawle II”

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce

Monika Jędruszk - 3c
Marcin Smagoń - 3c
Katarzyna Borowska - 3d
Piotr Komorowski - 3e
Mateusz Jany - 3f
Marta Morzyc - 3h
Tymoteusz Stacherzak - 3h

 

 

Szkolny Konkurs

„Test wiedzy o Janie Pawle II”

 

 

 

 

III miejsce

Maja Sztramska

I c

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo- Społeczny

„Ja to umiem, ja to wiem”

 

I miejsce

Katarzyna Borowska

III d

Agata Sławińska

III f

Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze naszego dzieciństwa”

 

I miejsce

Nella Dymkowska

III b

II miejsce

Marta Morzyc

III h

III miejsce

Kacper Niczyporuk

II a

Szkolny Konkurs Talentów „Debeściaki”

I miejsce

Zofia Siuta 1 a

Wiktoria Maruszczak 2 e

Nina Snochowska 3 b, Katarzyna Borowska 3 d

 

Szkolny konkurs plastyczny

„Okładka mojej ulubionej książki”

 

 

I miejsce

Konrad Łochin 1 a

Julia Bienkowski 2 g

Alicja Ogonowska 3 h

 

 

Szkolny konkurs plastyczny

„Okładka mojej ulubionej książki”

 

 

II miejsce

Milena Schwarz 1 a

Zofia Schadlich 2 e

Marta Morzyc 3 h

 

III miejsce

Maja Sztramska 1 c

Pola Kaczmarek 2 a

Adrian Czycz 3 d

 

 

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

„Ortografek 2017”

 

 

I miejsce

Emilia Pawłowska 1 c

Alicja Kuklis 2 g

Antoni Wagner 3 a

 

II miejsce

Zofia Siuta 1 a

Julia Bienkowski 2 g

Katarzyna Paluch 3 a

 

III miejsce

Maja Sztramska 1 c

Alicja Kuklis 2 g

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Ortografek 2017”

 

I miejsce

Emilia Pawłowska 1 c

Adrian Czycz 3 d

 

II miejsce

Pola Kaczmarek 2 a

Katarzyna Paluch 3 a

 

III miejsce

Konkurencja indywidualna

I miejsce

Henryk Ochał 1 c

Matylda Szawracka 2 g

Victoria Gaweł 3 a

II miejsce

Paweł Cymanowski 1 c

Martyna Łakomy 2 f

Marta Morzyc 3 h

III miejsce

Konrad Łochin 1 a

Nadia Kuklis 2 g

Wiktoria Niedziałkowska 3 h

 

 

 

 

 

 

I Szkolny Turniej

Skoków Przez Skakankę

Konkurencja drużynowa

I miejsce Drużyna klasy 3 h

Łukasz Pawłowski

Adam Sawczenko

Adam Stasiołek

Alicja Stasiołek

Jakub Wiśniewski

Jakub Żukowski

 

II miejsce Drużyna klasy 2 f

Mateusz Groszewski

Marcel Hernandez

Tobiasz Kukliński

Karolina Łochin

Lena Nabiałek

Wiktoria Zając

 

 

 

 

 

I Szkolny Turniej

Skoków Przez Skakankę

Maciej Brzeski

III f

I Międzyszkolny Turniej Szachowy

II miejsce

Kacper Niczyporuk 2 a

Jakub Kurpiewski 3 a

 

 

Szkolny Konkurs

„Mistrz Matematyki”

 

I miejsce

Tobiasz Kukliński 2 f

Aleksandra Petryka 3 e

II miejsce

Filip Gnat 2 b

Antoni Wagner 3 a

III miejsce

Bartosz Matuszczak 1 a

Julia Anna Nowakowska 2 c

Nella Dymkowska 3 b

 

 

 

 

Szkolny konkurs na najładniejszy zeszyt

 

I miejsce

David Szwiec 1 a

Kacper Niczyporuk 2 a

Katarzyna Borowska 3 d

II miejsce

Michał Leks 1 b

Lena Krzystoń 2 b

Sarah Lewandowski 3 d

III miejsce


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
II PÓŁROCZE 2016/2017

KLASY IV – VI

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

KONKURS/ZAWODY

OSIAGNIĘCIE

ALICJA LINES

V a

Konkurs Języka Angielskiego SPADE organizowanego przez Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Szczecinie

laureatka

ALICJA LINES

V a

 

Konkurs Języka Angielskiego Pod Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

finalistka

FILIP MERECZ

VI c

finalista

JAN OCHAŁ

IV c

Maks matematyczny

2 miejsce w województwie (33 w kraju)

JAN OCHAŁ

IV c

 

Kangur Matematyczny

 

 

Kangur Matematyczny

wynik bardzo dobry

PIOTR FRANCUZ

IV

wyróżnienie

LUKA STOJANOVIĆ

IV b

wyróżnienie

JULIA BARTKIEWICZ

IV

wyróżnienie

DOMINIKA ROGOWSKA

IV d

wyróżnienie

MAŁGORZATA KOCIŃSKA

IV d

wyróżnienie

MATEUSZ KACZMAREK

IV

wyróżnienie

URSZULA GUZEK

VI b

Konkurs Humanistyczny XIII LO w

Szczecinie

finalistka

WOJCIECH WALCZAK

VI b

finalista

NIKOLA KUKUŁA

V b

 

 

Turniej Piłki Nożnej MINIMUNDIAL

 

 

 

 

 

Turniej Piłki Nożnej MINIMUNDIAL

 

 

I miejsce

 

 

 

 

 

I miejsce

JAKUB BURDA

VI a

KAMIL GUTOWSKI

VI a

JAKUB REDAK

VI a

ZUZANNA BEDNARCZYK

VI a

MATEUSZ BORKIEWICZ

VI b

ERYK WINKLER

VI b

MIŁOSZ DRYJAŃSKI

VI c

JAKUB CYMANOWSKI

VI c

PATRYK KUKUŁA

VI c

IGNACY JAROSZ

VI c

 

Konkurs Logicznego Myślenia

7 wynik w kraju

DOMINIKA ROGOWSKA

IV d

13 wynik w kraju

FILIP MILLER

IV c

 

 

 

Konkurs Języka Angielskiego
OLIMPUS 2017

 

 

 

Konkurs Języka Angielskiego
OLIMPUS 2017

laureat

DANIEL MERECZ

IV d

dyplom uznania

JAN OCHAŁ

IV c

dyplom uznania

SZYMON MIŚKIEWICZ

V c

dyplom uznania

ALEXANDER BIENKOWSKI

V c

dyplom uznania

MICHAŁ KACZMAREK

V c

dyplom uznania

FILIP MERECZ

VI c

dyplom uznania

MARTYNA ZIELIŃSKA

VI b

dyplom uznania

IGNACY JAROSZ

VI c

dyplom uznania

FILIP NICZYPORUK

V c

 

 

 

Szkolny Konkurs DEBEŚCIAKI

I miejsce

KACPER NICZYPORUK

IV

I miejsce

MARTYNA ZIELIŃSKA

VI b

II miejsce

NADIA ADAMOWICZ

IV c

III miejsce

KAROLINA BĄCZKOWSKA

VI c

wyróżnienie

MARIA BIELAWSKA

IV a

wyróżnienie

ADRIANNA ŻYWICA

VI b

 

Gminny Konkurs Wiedzy Kocham Szczecin

 

II miejsce

MATEUSZ MORZYC

VI b

ALEXANDER BIENKOWSKI

V c

 

 

2017/2018







2018/2019
Uczennica Hanna Puchała została laureatką konkursu plastycznego Cztery pory roku z zabytkami województwa zachodniopomorskiego, organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty.

Uczennica Maria Wesołowska została wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym z okazji 100 lat Niepodległej pt. Ojczysta przyroda jest wokół nas- symbole odwagi i męstwa, organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody.



Z naszej galerii