Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie - zapraszamy





Pierwszy czerwca dzień radosny


kwitną kwiatki, słońce świeci...


W dniu tak pięknym i wspaniałym


życzymy Wam sercem całym


moc uśmiechu i radości


szczęścia, zdrowia, pomyślności.


Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie




Ogłoszenie nr 536898-N-2020 z dnia 2020-05-06 r.

ogłoszenie o zamówieniu publiczny



Mierzyn, dnia 5 maja 2020 r.

 

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 1
W MIERZYNIE NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Na podstawie art. 158 ust. 3 Ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. z 2019 poz. 1148 z póź. zm.) komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Publicznego Nr 1 w Mierzynie na rok szkolny 2020/2021.

Lista kandydatów przyjętych:

1. Adamiak Maja Zofia

2. Adamowicz Tomasz Bogdan

3. Aleksiuk Katarzyna Anna

4. Bamber Hanna Henryka

5. Bamber Urszula Barbara

6. Bamber Wiktoria Wanda

7. Baran Ewa Emilia

8. Belko Michalina Wiktoria

9. Bera Szymon

10. Bera Urszula

11. Biernat Leon

12. Borkowski Leon Michał

13. Borowska Zofia

14. Borzym Jan

15. Burda Bianca Maria

16. Byzia Nikodem

17. Cattell Hanna Alicja

18. Chabros Karol

19. Chełmicki Bartłomiej

20. Ciemcioch Klaudia

21. Cwojdzińska Martyna

22. Cywińska Matylda

23. Czasak Ola

24. Czechowska Natalia

25. Czubakowska Zuzanna Lena

26. Dalemba Aleksander

27. Dalemba Igor

28. Doburzyńska Nina Marta

29. Dorobczyńska Marta

30. Duda Mikołaj

31. Dyrla Tymon Michał

32. Falkowski Szymon

33. Figiel Aleksander

34. Fiodorow Natalia

35. Flak Kinga

36. Fornalska Oliwia

37. Garbaciak Wiktoria Anna

38. Gągalski Jan Konrad

39. Gnat Zofia Helena

40. Gorczyczewska Martyna

41. Gorczyński Mateusz

42. Grzesiuk Natalia

43. Grzywacz Alicja

44. Gwizd Liwia

45. Halczak Kalina Zuzanna

46. Holchauzer Lena

47. Hukało Oliwier Łukasz

48. Jabłońska Nikola

49. Jabłoński Oliwier

50. Jakobina Bartłomiej Adam

51. Jaskulski Maksymilian

52. Jensen Alexander

53. Jeż Aleksander Józef

54. Kaczor Lena Magdalena

55. Kałuc Alexander

56. Kałuc Jarema

57. Kałwa Jakub

58. Kałwa Pola

59. Karaśkiewicz Jagna Karaśkiewicz

60. Karczmarczuk Paweł

61. Kasperski Marek

62. Kasperski Piotr

63. Kiciński Łukasz Maciej

64. Kiciński Michał Maciej

65. Kiljan Oliwia Weronika

66. Klimek Adam Łukasz

67. Klofik Damian Andrzej

68. Kłosiński Filip

69. Kmieć Aleksander Kacper

70. Kobierska Kaja Agnieszka

71. Kobylińska Julia Nina

72. Kokeli Jakub Patryk

73. Kokeli Wiktoria Amelia

74. Kolasińska Amelia Zofia

75. Kołobycz Borys

76. Kołobycz Sara

77. Kopiczko Mateusz

78. Koralewski Bartosz

79. Korczak Szymon Korczak

80. Koropczuk Mateusz

81. Kosińska Hanna

82. Kozieł Jan

83. Krajewska Lilianna Maja

84. Krasnodębski Kuba Kamil

85. Krysiak Amelia

86. Krzemińska Amelia Zofia

87. Krzysztofik Nela

88. Krzywania Alicja

89. Krzywania Hanna

90. Krzywania Zofia

91. Księżopolski Jan Julian

92. Kubiszyn Hanna

93. Kudlik Mateusz Tomasz

94. Kulikowska Malgorzata

95. Kulikowski Jan

96. Lebiedziewicz Marcin Andrzej

97. Lemańczyk Patryk Dawid

98. Lewandowska Amelia

99. Lewandowski Marcel Jakub

100. Lewandowski Olgierd Piotr

101. Lisowska Maja

102. Łacic Lena

103. Łacic Lilianna

104. Łojko Ewa

105. Łukasiewicz Szymon Jakub

106. Maciejewski Henry Krzysztof

107. Maćkowiak Anna

108. Maćkowiak Sebastian

109. Marchlewski Jakub Aleksander

110. Marczak Michał

111. Markowicz Sebastian Aleksander

112. Masiek Michał Aleksander

113. Maternowska Emilia Julia

114. Matkowska Małgorzata

115. Michaluk Lilia Michaluk

116. Mijalski Kacper Mijalski

117. Mitsopoulos Elena

118. Mitsopoulos Zoi

119. Miziewicz Julia Maria

120. Mocek Hanna Maria

121. Mróz Marcelina Maria

122. Mychal-Dzikowski Dawid Wojciech

123. Neuding Wiktoria Laura

124. Niedziółka Pola

125. Nowakowska Weronika Łucja

126. Nowicka Alicja Ewa

127. Nowicka Zuzanna

128. Ogonowska Lilianna Alicja

129. Olszewska Aleksandra

130. Owczarzak Maksymilian Bartosz

131. Pacak Justyna Aleksandra

132. Pachciarek Filip

133. Pantecka Liliana

134.. Pantecki Marcel

135. Pasierb Witold

136. Płandowski Jonatan Jarosław

137. Potiopa Sara

138. Prażucha Ignacy Maciej

129. Prochacka Katarzyna Lidia

140. Prochacki Karol Daniel

141. Prokopowicz Leon

142. Prys Zofia Teresa

143. Przeczewski Olaf -

144. Przybysz Maciej

145. Przysła Maja

146. Puch Adam Szymon

147. Radomski Szymon Wojciech

148. Rajman Szymon Robert

149. Rapacewicz Aleksandra

150. Rapacewicz Liliana

151. Rasińska Olga Marcelina

152. Romański Julian

153. Rudnicka Ewa

154. Rużanowski-Kujawiak Ksawery

155. Saj Aron Julian

156. Saj Oriana Anna

157. Sakowska Amelia

158. Sakowski Kacper

159. Samek Oskar

160. Siudek Mateusz Filip

161. Skalmierska Hanna

162. Skawińska Kornelia Monika

163. Skuza Adam Krzysztof

164. Sławiński Igor

165. Sobczak Adam

166. Sobczak Julia Krystyna

167. Socha Blanka Julia

168. Sołtycz Grzegorz

169. Sołtycz Monika

170. Sołtysiak Ida

171. Sołtysiak Jagna

172. Spalik Piotr

173. Stasiak Anna Grażyna

174. Stasiak Ewelina Marianna

175. Sterczak Natalia

176. Stępień Matylda

177. Suchocka Elena Wiktoria

178. Suprowicz Julia

179. Szakoła Natalia

180. Szczerba Joanna

181. Szczygieł Adrian

182. Szlempo Leonard

183. Szreta Alicja Michalina

184. Sztramski Maksymilian

185. Szydłowski Nikodem

186. Szynkiewicz Kacper

187. Świrgoń Piotr

188. Świrgoń Wojciech

189. Terman Antoni

190. Tylińska Milena

191. Urbanik Szymon

192. Urbański Szymon

193. Wagner Krzysztof

194. Wagner LEON

195. Wardak Nikola Paulina

196. Wąsik Miłosz

197. Wenderlich Ignacy

198. Wenderlich Julia

199. Weremczuk Leon Wiktor

200. Wiraszka Antoni

201. Włodkowska Zofia

202. Woźniak Igor

203. Woźniak Maksymilian Jakub

204. Wójcikowski Stanisław

205. Zabrocka Alicja

206. Zalewska Maria Antonina

207. Zalewski Jakub Filip

208. Zalewski Krzysztof Marek

209. Zalewski Michał Józef

210. Zaniewski Nikodem Jerzy

211. Zawadzka Gaja

212. Zgórski Filip

213. Zielińska Hana Zielinska

214. Zieliński Karol Feliks

215. Zieliński Mateusz Ryszard

216. Żukowska Lena

 

Lista kandydatów nieprzyjętych:

1. Abramek Ignacy Tadeusz

2. Andres Bruno

3. Bagińska Amelia

4. Biedziński Jerzy

5. Binek Zuzanna Amelia

6. Bośniak Mateusz Tymon

7. Czyżycki Filip

8. Dejewski Igor

9. Domańska Dominka

10. Fiedorowicz Franciszek

11. Filoda Julia Wiktoria

12. Frątczak Jagoda

13. Fyda Antoni

14. Gierasimowicz Laura

15. Gniotek Maksymilian

16. Jabłonowski Jakub

17. Jabłonowski Michał

18. Jasiorski Ignacy

19. Jelonek Jan

20. Kamela Ksawery

21. Karolewicz Liliana Barbara

22. Kijo Adam

23. Klimek Alicja Monika

24. Kloc Milena

25. Kornak Natan

26. Kotrys Malwina

27. Kowalski Grzegorz

28. Kowalski Krzysztof

29. Lachera Liliana

30. Lemańczyk Eryk Adam

31. Lewandowski Teodor

32. Łukaszczyk Nina Elżbieta

33. Mielczarek Alicja Marianna

34. Opar Julia

35. Opar Tomasz

36. Orell Oliwier

37. Pałasz Jakub

38. Piątkowska Lena

39. Ploch Jakub Marek

40. Rupiński Michał

41. Sieprawska Alicja

42. Sokołowska Lena Fani

43. Szpener Filip Jakub

44. Szymanowska Kornelia

45. Waleriańczyk Aleksander

46. Waszczuk Kacper

47. Wawrzyniak Stanisław

48. Wojdak Aleksander Oliwier

Minimalna liczba punktów uprawniających do przyjęcia wyniosła 15.

 

Na podstawie art. 31 ust.10 i 11 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz. U. z 2019 poz. 1148 z póź. zm.) kandydatom nieprzyjętym miejsce realizacji wychowania przedszkolnego zostanie wskazane przez Wójta Gminy Dobra.

 

Na podstawie art. 158 ust. 6 Ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r.(Dz. U. z 2019 poz. 1148 z póź. zm.) informuję, iż w terminie 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości rodzic dziecka może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem
o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia do Przedszkola Publicznego Nr 1 w Mierzynie.

Listę podano do publicznej wiadomości w dniu 5 maja 2020 roku.

 

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

Ewa Markiewicz



Mierzyn, dnia 5 maja 2020 r.

 

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 2
W MIERZYNIE NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Na podstawie art. 158 ust. 3 Ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r.(Dz. U. z 2019 poz. 1148 z póź. zm.) komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Publicznego Nr 2 w Mierzynie na rok szkolny 2020/2021.

Lista kandydatów przyjętych:

1. Bil Wiktoria

2. Biłda Maksym Maurycy

3. Ćwiklińska Aleksandra Magdalena

4. Dudziak Hanna

5. Jankowski Ignacy

6. Krężel Ignacy Henryk

7. Łużna Weronika

8. Nizner Jan

9. Piotrowski Dawid

10. Popiołek Lew Jan

11. Sajnóg Hanna

12. Szukalska Oliwia Aleksandra

13. Winiarski Hubert

14. Wiśniewski Jakub Bartosz

15. Woronowicz Hanna

16. Wróblewska Róża

 

 

Lista kandydatów nieprzyjętych:

1. Bagińska Amelia

2. Biedziński Jerzy

3. Binek Zuzanna Amelia

4. Czyżycki Filip

5. Domańska Dominika

6. Fiedorowicz Franciszek

7. Filoda Julia Wiktoria

8. Frątczak Jagoda

9. Fyda Antoni

10. Gierasimowicz Natalia

11. Jabłonowski Jakub

12. Jabłonowski Michał

13. Jelonek Jan

14. Kamela Ksawey

15. Karolewicz Liliana Barbara

16. Kijo Adam

17. Klimek Alicja Monika

18. Kloc Milena

19. Kotrys Malwina

20. Kowalski Grzegorz

21. Kowalski Krzysztof

22. Lachera Liliana

23. Lemańczyk Eryk Adam

24. Piątkowska Lena

25. Rupiński Michał

26. Szymanowska Kornelia

27. Wojdak Aleksander Oliwier

28. Zygmański Paweł Wiktor

Minimalna liczba punktów uprawniających do przyjęcia wyniosła 15.

 

Na podstawie art. 31 ust.10 i 11 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz. U. z 2019 r. poz. 1148 z późn. zm.), kandydatom nieprzyjętym miejsce realizacji wychowania przedszkolnego zostanie wskazane przez Wójta Gminy Dobra.

 

Na podstawie art. 158 ust. 6 Ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. z 2019 póź. zm.) informuję, iż w terminie 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości rodzic dziecka może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia do Przedszkola Publicznego Nr 2 w Mierzynie.

Listę podano do publicznej wiadomości w dniu 5 maja 2020 roku.

 

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

Ewa Markiewicz




PRZEDSZKOLA W GMINIE DOBRA
NIE BĘDĄ OTWARTE OD 06 MAJA 2020 R.




LINK DO FILMU:

https://youtu.be/6Jcn65WiXQ4


Nowości i wydarzenia
Z naszej galerii